Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite Parijs van 25 m² biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals het Graf van Oscar Wilde, gelegen op loopafstand van nog geen 5 minuten ervandaan. Met toegang tot een ijsbaan is dit appartement een goede uitvalbasis voor actieve gasten.

In de accommodatie zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster die er aangeboden worden.

Het 1-slaapkamer appartement ligt op 3 km van het Musée des Arts Forains, terwijl de Avenue des Champs-Élysées op een afstand van 7 km is gevestigd. Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite is gesitueerd in de wijk 20e Arrondissement in Parijs. De Cimetiere du Pere-Lachaise ligt in de nabijheid van de 1-badkamer accommodatie, wat een goede plek is om te bezoeken. Het appartement is gelegen binnen 950 meter van Philippe Auguste metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite Parijs
Stendhal Paris
Mobiele prijsaanbieding

Stendhal Paris

122 m van de accommodatie
USD 2144 USD 1930
per nacht
Studio Elegant Esprit Loft Avec Ac
Mobiele prijsaanbieding

Studio Elegant Esprit Loft Avec Ac

377 m van de accommodatie
USD 126 USD 113
per nacht
Cambodge Pere Lachaise Cosy Studio 2P
Mobiele prijsaanbieding

Cambodge Pere Lachaise Cosy Studio 2P

413 m van de accommodatie
USD 98 USD 88
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    21 km

    Treinstations

    Paris gare de Lyon
    2,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite gelegen?
      Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite is in de wijk 20e Arrondissement in Parijs gesitueerd, 3 km verwijderd van het Musée des Arts Forains.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite?
      Populaire plekken in de buurt van Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite zijn onder andere het Pavillon Carré de Baudouin, het Musée des Arts Forains, de Avenue des Champs-Élysées.
    • Welke betaalmethoden accepteert Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite?
      Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Visa
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Mama Restaurant Paris East en Ayama restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite?
      Bij Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite?
      Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite meet 25 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    21 km

    Treinstations

    Paris gare de Lyon
    2,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Super Studio Lumineux- Gambetta Bail Mobilite Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten